HAKKIMIZDA


Avukatlık büromuz, 2000 yılında Avukat Abdullah PEHLİVAN’ın girişimleri ile kurulmuş olup, farklı alanlarda uzmanlaşmış geniş kadrosu ile avukatlık, danışmanlık ve arabuluculuk hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Bu hizmetler sunulurken, manevî değerlere ve meslek ilkelerine bağlılık, karşılıklı güven ilişkisini korumak ve sürdürmek ön planda tutulmaktadır.

Büromuzun öncelikli amacı, önleyici danışmanlık hizmeti ile hukuki sorunların daha ortaya çıkmadan önlenmesi ve doğabilecek zararların baştan önüne geçilmesidir. Bununla birlikte, uyuşmazlıkların çözümü süreçlerinde, gerek dava ve takip, gerekse arabuluculuk, tahkim gibi alternatif uyuşmazlık çözüm yollarıyla müvekkillerin hak ve menfaatlerinin korunması için avukatlık ve danışmanlık hizmetleri de sunulmaktadır.

Kadromuz, akademik birikim ve mesleki tecrübe sahibi, alanlarında uzman ve kendilerini sürekli geliştirme çabası içerisinde bulunan avukatlardan oluşmaktadır. Ayrıca, Türkiye genelinde işbirliği içerisinde olduğumuz seçkin avukatlık büroları sayesinde müvekkillerimize geniş bir coğrafyada hizmet sunma imkanına sahibiz.